Leeft helaas nog steeds?
Je kan ook te ver gaan Peter de Vries!
Zorgen Om Puppy Malino – Partij Van De Dieren Stelt Vragen Over Fokker
- By : Admin
- Category : Milan Knol

De schattige puppy van Milan Knol, Milano, is in korte tijd razend populair geworden. Maar de fokker van Milano heeft een zorgwekkende reputatie!
Meerdere mensen hebben zich bij Omroep Brabant gemeld dat ze daar een zieke pup hebben gekocht. 2 ervan zouden al kort na de koop zijn overleden.
De Partij voor de Dieren zegt dat de handelaar uit Diessen waar Malino is gekocht zich niet houdt aan de regels. In 2015 is er al een inval gedaan door de politie bij de puppyhandelaar en werden er 60 dieren in beslag genomen, aldus Omroep Brabant.
De Partij voor de Dieren wil zelfs Kamervragen gaan stellen over de puppyhandelaar: “Dit bedrijf is in 2015 al flink gewaarschuwd. Dit is echt een groothandel, de schaal is zorgwekkend”.
De puppy’s schijnen niet zelf te worden gefokt door de handelaar, maar te zijn gekocht in Hongarije. Geïmporteerde puppies mogen pas na 15 weken worden verkocht. Aan deze regel en andere voorschriften lijkt de handelaar zich niet te houden.
Ook Enzo Knol gebruikt de hond met succes in zijn vlogs. De eerste vlog waarin je ziet dat de pup werd opgehaald bij de fokker is inmiddels ruim 1.3 miljoen keer bekeken! Het hondje dat welhaast op een beertje lijkt heeft binnen 2 weken reeds 154.000 volgers op Instagram! Er zijn geen aanwijzingen dat er iets mis is met de gezondheid van Malino.