
In mijn zoektocht naar de volgende Enzo Knol stuitte ik toevallig op een Amsterdamse vlogger. Stoffelo van Stoffelen, zo heet hij in ieder geval op zijn Youtube kanaal en beeldt zichzelf af als koning. Van welk land is mij niet bekend. Op dit moment heeft hij 314 abonnees.
In onderstaande video zie je hoe hij zich aan je voorstelt, althans aan the ladies. Het lijkt wel dat hij met grote moeite door zijn ogen kijkt. De Amsterdammer vertelt in deze vlog wat voor een vrouw hij zoekt.
Het maakt hem niet uit hoe je eruit ziet, maar zijn voorkeur gaat uit naar Aziatsiche types. Het liefst wil deze vlogger dat je in Nederland woont, want naar het buitenland gaan is voor hem een beetje te veel.
Dat hij afstanden op zich geen bezwaar vindt maakt hij duidelijk door er op te wijzen dat hij ooit een vriendin uit Zwolle heeft gehad. Waarom het mis is gelopen vertelt hij niet. Wilde ze geen koningin worden?
Verder houdt hij niet van open deuren, zegt hij zittend voor een deur die wagenwijd open staat. Tevens kan je uit een eerdere vlog halen dat hij van wodka houdt.
En hij kan nog rijmen ook: “Ben jij het kerstkransje? Geef Van Stoffelo een kansje.”
Uit de paar reacties onder de video lijkt het niet dat de Amsterdamse vlogger al de ware gevonden heeft. Dus je hebt nog kans om samen gezellig met hem op stap te gaan naar de voedselbank.
Geen reacties