Beiden kanalen bij elkaar opgeteld heeft Enzo Knol nu dik 2 miljoen subscribers. Daar kan Gieltje (StukTv) nog wat van leren.
Milan en Enzo Knol Aan Top Op Trending
- By : Admin
- Category : Enzo Knol, Milan Knol

Milan Knol‘s disstrack over Gamemeneer is binnen een dag al op nummer 2 op trending beland. Nummer 1 staat op dit moment nog rapper Boef. Opmerkelijk: Enzo Knol had de tweede plek een dag eerder met zijn vlog ‘Schieten op iPhone X!’ maar heeft die dus moeten afstaan aan zijn grote broer.
Update: een dag later heeft de video ‘Negativiteit’ van Milan rapper Boef voorbijgestreefd en staat nu op de felbegeerde nummer 1.
Voor Enzo is het maanden geleden dat hij met een vlog voor het laatst op trending heeft gestaan. Wat is de reden dat de topvlogger nu ineens wel erop staat? Heeft het iets te maken met het scheiden van zijn vlogs met zijn gamevideo’s die hij nu op een tweede kanaal heeft gezet?
Disstrack
Het disstrack nummer van Milan wordt in de comments onder zijn video wel slechter beoordeelt dan zijn vorige. ‘Zo lekker vind ik hem niet, de vorige was beter’. En: ‘Sorry maar deze disstrack is slecht.’
Zijn vorige disstrack was ook al tegen zijn beste vriend Don gericht en heeft inmiddels 6,9 miljoen views behaalt! Dat is een aantal waar zelfs Boef zelden haalt met zijn muziekvideo’s! Bekijk de disstrack van Milan Knol.