
Zoals je misschien weet heeft Menno een vriendin, maar wist je dat die vriendin ook kon kwispelen? En bijten! Grapje natuurlijk. Ik heb het over het ontzettend lieve hondje die Mark Hoekx en zijn Brabantse vrienden in huis hebben genomen.
Het heeft onlangs een naam gekregen: Vayne. En nog onlangser… een instagram-account!
De beagle kijkt langs de camera en vraagt of we haar willen volgen. Natuurlijk doen we dat. Het is overigens niet het eerste account van een hondje. Daarvoor had Jill er al 1 aangemaakt voor Pip, hoewel die op dat moment nog steeds bij de fokker lag bij te komen.
Samen met een paar andere puppies. En ze wist toen nog niet eens wie van de puppies Pip zou worden.
Dat probleem hebben we bij Vayne niet. Lijkt me overigens een jongensnaam, terwijl het toch echt een meisje is. Maar dat zal Vayne een worst wezen. Als ze die worst maar krijgt. Instagram van Vayne de Beagle.
Zie ook: Jill bedreigd in trein.
Geen reacties