Oud kadaver Foutsmit is allang niet meer relevant.

Paul Goudsmit aka KingAlert beweert dat YouTubers misbruik maken van de coronacrisis. Dat doet hij in een column in De Telegraaf.
Paul vertelt over zijn laatste KingAlert waarin hij hierop inging. “Ik ging in op het feit dat er YouTubers tussen zitten die misbruik maken van de coronacrisis en doen alsof ze in quarantaine zitten, puur om meer volgers en views te genereren. “Maar over wie heeft hij het? In die laatste aflevering gaat hij tekeer tegen Enzo Knol.
Het klopt dat de vlogger zelf met zijn vrienden in quarantaine is gegaan zonder duidelijke reden. Doet hij dit om de views? Dat weet je niet, maar Paul meent echter dat hier sprake is van een “feit” zonder dit aan te tonen.
Paul gaat verder want de kijkers die onder zijn video kritiek op hem uiten zijn volgens de senior “gehersenspoeld” door deze YouTubers. Alleen kijkers die in de reacties het met hem eens zijn zien het goed. Die komen volgens
hem van “oudere en verstandige” kijkers. Hoe weet hij dat?
Verder geeft hij af op jongeren die zich “onaantastbaar” voelen en niet in de realiteit leven. Zo! Het zou je maar worden gezegd. Als je het stuk leest zou je bijna vergeten hoe het virus in de eerste plaats in Nederland is gekomen. Door vakantie vierende Nederlanders die uit Italië komen en door carnavalvierders. Of is dat ook door YouTubers veroorzaakt?
Het opiniestuk zal in ieder geval goed aansluiten bij de lezers van De Telegraaf die nog nooit naar YouTube hebben gekeken. Het bevestigt ze 100% in hun vooroordelen. Zie ook: Giel Beelen geeft rode vlag aan KingAlert. (P.S.) Reacties hieronder zijn welkom, maar geen haatcomments naar Paul. Bedankt!