Het is Kelvin gegund!

Eindelijk is het ook Kalvijn gelukt om die magische grens van 1 miljoen abonnees te behalen. En de weg daarnaartoe schijnt niet helemaal vlekkeloos te zijn verlopen.
‘De blonde jongen uit Meedhuizen’ richtte het bedrijf Cinemates op met zijn vriend Petrus dat hij later weer opdoekte vanwege gebrek aan inkomsten. Maar intussen gaat het aardig lekker met zijn kanaal Kalvijn (of Kelvin) op YouTube.
Onlangs lanceerde hij zijn eigen boek ‘Van Niks naar Clicks’ waarin hij zijn YouTube-leven beschrijft. Daarin laat hij doorschemeren het pijnlijk te vinden dat YouTubers nog steeds niet serieus worden genomen ‘terwijl we meer kijkers trekken dan bijna alle tv-programma’s’.
Onder zijn Instagram post waarin hij de 1 miljoen abonnees viert wordt hij door groot aantal bekende YouTubers gefeliciteerd waaronder Enzo Knol, Dylan Haegens en Giel de Winter.