Kalvijn Maakt Bioscoopfilm in 24 uur!
- By : Admin
- Category : Alle YouTubers

‘Het is fucking gelukt, we staan gewoon in de bioscoop!’ Aldus Kalvijn (Kelvin) Boerma in de trailer voor zijn eerste bioscoopfilm.
Deze film is volgens de YouTuber binnen 24 uur opgenomen. Dus het script en editen ervan is eerder dan wel later gedaan. Gisteren was hij bij Pauw om zijn film te promoten.
Opmerkelijk: ook de talkshowhost heeft een rolletje in de film. Jeroen Pauw lijkt zoal een fan te zijn van de hyper enthousiaste YouTuber. Inmiddels is Kalvijn al minstens 3 keer te gast geweest bij Pauw.
Hoewel het project een ontzettend leuk idee is, is het de vraag of de betalende bioscoopbezoekers wel een boeiende film krijgen voorgeschoteld. Het lijkt een onmogelijke opgave om een 90 minuten durende film te maken in slechts 24 uur!
Toch zal de film op 31 oktober in maar liefst 40 bioscoopzalen overal in Nederland te zien zijn. Of de film 13 geheten langer dan een etmaal daar ook zal draaien moet nog worden afgewacht.
No Comments