Geen Vlogs Van Jill Deze Week
- By : Admin
- Category : Jill (CrocoJill)

Door de afschuwelijke tragedie die de familie van Jill van Dooren nu ondergaat zal ze deze week geen vlogs online zetten. Afgelopen zaterdag overleed haar zus Ellen na een lange strijd met kanker.
Jill: “ Aankomende week geen vlogs. Deze tijd is voor mijn familie. We hebben elkaar hard nodig, dit wil ik graag met hen doen <3”
En bij haar volgende tweet wordt het duidelijk dat Jill nog niet eens beseft dat haar zus er niet meer is.
Leeg zonder Ellen
“We waren vandaag als gezin bij elkaar waarop ik zonder enig besef zei “ huh, zijn we niet compleet?” Het is zo leeg zonder Ellen.”
Ze verwijst ook nog naar haar tatoeage (een hartje) die ze toentertijd speciaal voor Ellen op haar arm heeft gezet. Dat zal nu een blijvende herinnering zijn aan Ellen.
Ze schrijft: “ En wat draag ik met trots mijn tatoeage. Zo zijn we altijd met zijn 3e verbonden.” Afsluitend met een hartje. Daarbij zet ze er de foto bij met Ellen en hun moeder in betere tijden. (Foto boven)
Jill bedankt voor lieve reacties
Inmiddels zijn er ruim 17.000 (!) reacties binnen gekomen die de familie Van Dooren een hart onder de riem willen steken.
Jill: ”17.000 reacties. Ik zou jullie het liefst allemaal persoonlijk willen bedanken maar het zijn er zoveel. Dankjewel voor alle liefde.”
Zie ook: Jill’s zus Ellen overleden.
Alle berichten Jill van Dooren.
Foto en berichten: Twitter
Geen reacties