Suuuupppeeerrr
Leuueeuuuuukkkkk

Furtjuh (Rutger Vink) Furbulous kleding kan je vanaf nu kopen in zijn webshop. Hij noemt het ‘Furchandise’. Dit ter gelegenheid van zijn 4-jarige YouTube bestaan. Het viel op een schrikkeldag dus je zou ook kunnen zeggen dat zijn kanaal slechts 1 jaar bestaat. Ze zijn in alle maten te koop, zowel voor jongens als voor meisjes.
T-shirts met de opdruk ‘ Sorry for being Fabulous’ kosten € 21,99. Daar komen nog verzendkosten bij van € 6,45! Dus voor een shirt van Rutger ben je in totaal € 28,44 kwijt.
Een trui (hoodie) met als opdruk Furtjuh kost zelfs € 39,99 plus € 6,45 verzendkosten. In totaal dus € 46,44 Dat zijn pittige prijzen!
Glitter YouTuber Rutger vertelt over zijn Furchandise dit: “Ik ben er zo trots en blij mee. Ik wilde dingen maken die ikzelf ook zou willen dragen. Dat vind ik heel erg goed gelukt.”
Furbulous kleding
Natuurlijk kent Rutger’s kleding veel vrolijke kleuren (waaronder zwart) en zijn ze in verschillende designs verkrijgbaar. In de video laat hij samen met zijn vriend Thomas zien wat je allemaal voor furbulous in zijn webshop kan kopen.
Rutger zelf zegt erover dat hij kleding wilde aanbieden die niet direct herkenbaar is als fankleding. Is hij daarin geslaagd zoals bij de shirt hierboven? Als je zijn kanaal kent dan ken je uiteraard ook de term ‘furbulous’ en ‘Furtjuh’ die je op de T-shirts en hoodies aantreft.
Ook zegt hij dat hij de eerste is met dergelijke – niet als fankleding herkenbare – merchandise.
Dat klopt ook niet helemaal. Op de fankleding van Enzo staat KP. Mensen die Enzo niet kennen zullen ook niet weten dat dit voor Knolpower staat. Andersom, als je wel weet wie Rutger Vink is dan zal je de naam ‘ furbulous’ ongetwijfeld bekend in de oren klinken.
Foto’s: Furchandise webshop.