Hoi ezo ik ben super groot fan van jou ik hoop dat je er mee Door wilt gaan en als je weer een Q&E gaat doen hier is alvast een vraag wat vind je ervan dat je haat reacties krijgt

Net binnen: Enzo Knol is op zoek naar jou! Als je tenminste een echte Knolfan bent. Hij vraagt via Twitter je hulp in voor een levensgroot project. Het is nog steeds geheim, maar jouw hulp is dringend nodig!
Het enige wat je hoeft te doen: Maak een selfie en stuur hem op naar fotovoorenzo@hotmail.com
De vlogger voegt eraantoe: “Zorg er wel voor dat je er toestemming voor hebt.”
Instructies voor selfie
Het liefst heeft Enzo dat de foto in HD kwaliteit wordt gemaakt. En: “Het mooiste zou zijn als het alleen van je hoofd is.” Een selfie met knolpower zou helemaal te gek zijn, maar verplicht is dat verder niet.
Waarvoor wil Enzo mischien wel jouw selfie gebruiken? De kans is – als je wilt – dat je foto gebruikt wordt “voor iets wat binnenkort te verkrijgen is in mijn webshop!”
Ja, nu zijn we wel nieuwsgierig wat dat is! Maar een volgende tweet geeft al iets meer prijs: “Er is dus kans dat jouw selfie in een tijdschrift of boek komt!”
Dus Knolfans, stuur je foto met HD kwaliteit naar bovenstaande Hotmail adres en wie weet pikt Enzo er jou uit!