
Het is duidelijk dat je Enzo Knol voorlopig niet op tv zal zien. De succesvolle vlogger heeft in zijn laatste stream op Twitch gezegd dat hij heel veel aanbiedingen voor een tv-programma heeft gekregen. Tot nog toe heeft hij alle aanbiedingen afgewezen.
De vlogger verklaart zijn beslissing met de vraag die hij altijd aan zichzelf stelt: “Enzo, als je dit gaat doen wordt je hier gelukkig van? Nee! Ik kan met bepaalde samenwerkingen meer geld verdienen. Want je wilt niet weten hoe vaak ik een aanbod heb gekregen voor een eigen tv-programma of een soap (Reality-tv), waarin mensen gevolgd worden in hun leven. Meer mensen zullen je dan kennen want niet iedereen zit op YouTube. Maar heb ik het nodig? Nee! Lijkt me het leuk? Nee! Ik ben supergelukkig zoals ik nu sta in het leven, dat ik leuke dingen kan doen en op vakantie kan, dat zijn allemaal dingen die mij gelukkig maken.
Verder geeft hij aan dat hij nog wel eens contact heeft met zanger Snelle, maar het laatste contact is van een paar maanden geleden