Myron niet Mylon.

Enzo Knol laat in vlog 2259 tot verbazing van velen plotseling Myron zien, het meisje dat vermoedelijk de nieuwe vriendin van de vlogger is.
Tot nog toe deed hij er alles aan om haar geheim te houden. Dat is mislukt sinds haar naam onbedoeld in beeld kwam in een eerdere vlog. Enzo lijkt nu hierop te reageren. Hij is aan het schaatsen in Groningen als Myron ineens voorbij komt.
Hij beweert vervolgens dat ze al maanden in het geheim hem schaatslessen geeft.
Enzo vertelt verder: ‘Toen ik het aanbod kreeg om mee te doen met het schaatsprogramma De Ijzersterkste dacht ik: ik ken iemand die kneiters goed kan schaatsen en die heeft mij stiekem schaatstraining gegeven.’ Ze is dus alleen maar zijn schaatslerares.
Toch lijkt ze vaak voor Enzo te vloggen zonder dat er iets te schaatsen is en hem overal te volgen, ook thuis in zijn appartement. Zijn ze daar soms ook aan het schaatsen?
Op het boekenfestival in Assen (geen schaatsen) werd ze afgelopen weekend nog gezien op het podium waar ze voor hem de hele tijd aan het vloggen was.
Wat ook opvalt: sinds uitgelekt is dat ze wellicht de geheime vriendin van Enzo is, heeft ze alle filmpjes van haar YouTube-kanaal gehaald.
En gisteren verdween ineens haar Facebookpagina van de radar die eerder nog open stond. Zelfs op de bedrijfspagina van haar vader zijn een aantal filmpjes van haar verwijderd. En dat allemaal omdat ze les geeft aan Enzo?
Ze heeft een pr-bedrijfje. Heeft Enzo haar soms ingehuurd? Je zou zeggen als de bekendste vlogger van Nederland haar klant is, waarom is ze daar juist niet trots op en laat het iedereen weten? Het kan haar alleen maar meer klanten opleveren!
Een kijker gelooft echter zijn verhaal en reageert onder de video met: ‘Enzo heeft een nieuwe vriendin. Enzo: eum bedoel je mijn schaatslerares?’ De echte Enzo Knol liked de reactie en voegt toe: ‘Bedankt voor het duidelijk maken.’ Wordt ongetwijfeld vervolgd! Zie ook: Myron Koops: opvolgster van Dee?