@ hotmail, ksp?????- nl ???????????????????✌✌???

Op Twitter had Dionne Slagter (Onnedi) onthult dat ze na 4 jaar erachter kwam dat haar stofzuiger harder kan. “Mijn vloer is nu eindelijk schoon.”
Dat was net op tijd voor de video Unboxing Kawaii box.
Dionne opent samen met haar vriend Kaj de Japanse Kawaii box. Die kan je om de zoveel tijd toegestuurd krijgen, vol met verrassingen. Tja, wat zijn het? Japanse fijne pruldingetjes waarvan het nut nog moet worden aangetoond.
Want wat moet je ermee? Waar laat je het? Zeker, het zijn best wel grappige dingetjes met veel kleurige kaartjes, sleutelhangers in de vorm van een cake en nog wat. En Kaj houdt wel van spulletjes uit Azië en van verrassingen.
Je kan zo’n Kawaii box ook winnen. Daarvoor moet je 6 dingen op Facebook, Twitter en meer doen voordat je er kans op maakt.
Kaj en Dionne
Overigens zijn Kaj en Dionne nog steeds bij elkaar, hoewel ze onlangs twitterde dat Google haar beste vriend is. Verwarrend die relaties van haar. Dus Google is nu weer het huis uit?
Maar ze hadden gewoon te weinig tijd doordat Kaj thuis problemen heeft (moeder ziek) en Dionne een probleem met haar stofzuiger.
Deze video bevestigt dat alles nog koek en ei is. Ook tussen Dionne en haar hond Dolly die ze een paar keer een kusje vol op zijn bek geeft. Daarna geeft ze Kaj ook een kusje. Duidelijk: Google komt er niet meer tussen!