Waarom gaat RH nooit in op de inhoud van het bericht?

Dee is behoorlijk kwaad op Shownieuws. Die heeft het gewaagd om in een titel boven een artikel over de social influencer haar de ‘ex van Enzo Knol‘ te noemen.
Update van dit aretikel! Haar klacht heeft gewerkt want de titel is later aangepast en leest nu als Dee bestookt met vragen over zwangerschap.
In het artikel zelf wordt ze wel overigens Dee van der Zeeuw genoemd, maar daar neemt deze ex geen genoegen mee! Natuurlijk heeft Shownieuws de naam van Enzo genoemd omdat dat blijkbaar beter scoort dan Dee die minder bekendheid geniet.
Ze schrijft bozig op Twitter: @ShownieuwsSBS “de ex van” heeft een naam. Als je het nodig vindt om dit soort ongein een artikel te schrijven, kom dan ook met een betere titel. Echt, ik begrijp dat de breuk voor jullie nog vers is, maar dit is me toch een partijtje simpel.”
In haar recente vlog wilde ze de kijker ook al duidelijk maken dat social influencer zijn best wel veel werk is. Al die gesprekken met sponsoren! Wij moeten echt niet denken dat het allemaal zo makkelijk is.
Dee van der Zeeuw (de ex van Enzo Knol) is al vaker kwaad geworden op reageerders die haar er op willen wijzen dat ze haar bekendheid en die van haar broertje Quin alleen maar te danken heeft aan Enzo Knol.
Feitelijk klopt dat ook en is verder niets om je er over druk te maken. Tenzij je Dee heet, de ex van Enzo Knol.