pech!
#teamlindseyenjoeybravo
Armoowasright 30 Uur in Cel – Verhuisd Naar Rusland?
- By : Admin
- Category : Armoowasright

Armoowasright heeft een geslaagde vakantie gehad in Parijs, behalve dan de 30 uur dat hij de cel heeft gezeten. Armoo was ‘vergeten’ om een kaartje voor de Thalys (Franse trein) te kopen en had ook geen identiteitsbewijs bij zich.
Sinds de aanslagen in Parijs zijn er strikte veiligheidsmaatregelen genomen. 2 dingen zijn hierbij belangrijk: je koopt een ticket als je in de Thalys gaat zitten. 2. Je hebt een identiteitsbewijs bij je.
Maar Armoo wilde zorgeloos op reis gaan en heeft vervolgens 30 uur een Brusselse cel van binnenuit gezien. Wel gratis! Of zou hij dit verhaal verzonnen hebben? Nee, want er zijn beelden. Zie beneden. Dit kan zelfs Armoo niet acteren!
Armoo naar Rusland?
De zelfverklaarde Rus is er in ieder geval klaar mee. Op Twitter deelt hij ons mee: “Ik ga niet meer die politiecel man nooit meer. Ben er klaar mee.” En om te voorkomen dat dit ooit gaat gebeuren vervolgt hij: “Ik vlucht naar Rusland dan man donderop genoeg is genoeg.”
Dat, of je koopt een ticket en neemt de volgende keer een paspoort mee. Of heb je in Rusland geen identiteitspapieren nodig? Beelden: Twitter. Zie ook: Armoowasright komt met rugtas
Hier een kort stukje wat gebeurd in toen ik werd aangehouden in de Thalys… pic.twitter.com/ef41kzskqW
— Armoowasright (@Armoowasright) 17 mei 2016